Aktuality

pandemia koronavirus.

 

 

Vzhladom na aktuálnu situáciu s pandemiou koronavirusu je vhodne obmedzit odložitelne navštevy ambulancie. Ak nie ste si ista ,kontaktujte nas prosím telefonicky alebo e-mailom. Všetky pacientky,okrem tehotnych v poradni, nas musia pred fyzickou navštevou ambulancie kontaktovať telefonicky alebo e-mailom: 0911/6060115 alebo  032/7763620.

Ambulancia bude pracovať v časovo  obmedzenom režime.

Preventívne prehiadky zatial ruším predbežne do 9.4.2020. Dalej dla aktuálnej situacie. Tehotne v poradni vybavim v štandardnom režime,tam  sa nič nemení.

Vzhľadom na závažnú epidemiologickú situáciu, usmernenia Úradu verejného zdravotníctva SR a Ministerstva zdravotníctva SR v súvislosti so šírením prenosného vírusového ochorenia COVID-19 Vás prosíme, aby ste sa telefonicky preobjednali na gynekologickú prehliadku na iný termín v týchto prípadoch:

1. ak máte prebiehajúce ochorenie dýchacích ciest (napr. kašeľ, nádchu, bolesti hrdla, dýchavičnosť), horúčku, únavu alebo ak máte podozrenie na vírusové ochorenie

2. ak ste v posledných 2-3 týždňoch Vy alebo Vaši blízki členovia rodiny absolvovali cestu do zahraničia

3. ak ste boli v kontakte s osobou pozitívnou na koronavírus alebo s osobou, ktorá je v karanténe

Z dôvodu vzájomnej bezpečnosti Vás žiadame:

1. aby ste do čakárne vstupovali v rukaviciac ,s ochranným rúškom na tvári alebo respirátorom bez výdychového ventilu a ponechali si ho po celú dobu zotrvania v priestoroch ambulancie (ak nemáte k dispozícii rúško, môžete použiť šatku s dôkladným prekrytím nosa a úst), ak máte respirátor s výdychovým ventilom je nutné súčasne použiť aj ochranné rúško.Takisto je potrebne absolvovať vyšetrenie v rukaviciach.

2. aby ste do čakárne ambulancie vstupovali bez sprievodu ďalších osôb (bez partnera, bez rodinných príslušníkov, atď.)

V prípade, ak potrebujete predpísať e-recept, kontaktujte nás telefonicky alebo SMS.

UVEDENÉ USMERNENIA A POKYNY PLATIA PRE VŠETKY PACIENTKY (VRÁTANE TEHOTNÝCH ŽIEN).

Ďakujem za porozumenie.